Its round bun feet and welt cording make the Preston cocktail ottoman a perfect match to several pieces in the Preston group.
FLORENTINE
Sinuous Wire
Non-Power
LUXURY CUSHION
Fabric
Its round bun feet and welt cording make the Preston cocktail ottoman a perfect match to several pieces in the Preston group.
FLORENTINE
Sinuous Wire
Non-Power
LUXURY CUSHION
Fabric
The Preston Cocktail Ottoman by Flexsteel Furniture may be available at Missouri Furniture in the Camdenton, Columbia, Jefferson City, St. James, Sedalia, Ozark, Kirksville, Washington and Camdenton areas. Please contact us to check availability.
Please note that the finish or fabric of this product in-store may be different than the photo currently pictured. Please contact your local store to confirm product pricing, availability, finish and fabric colors and promotional dates.
Type Cocktail Ottoman
Collection Preston
Features Ottomans, Fabric
| Overall Dimensions | |
| Overall Width | 37.00" |
| Overall Depth | 23.00" |
| Overall Height | 19.00" |
| Package Dimensions | |
| Package Width | 23.00" |
| Package Depth | 37.00" |
| Package Height | 19.00" |
| SKU & Model | |
| SKU | 5538-09 |
| Weight | |
| Weight | 37.00lbs |
