Camellia-Court Ottoman With Storage
By Benchcraft
Product Information
Description
Material: Fabric
The Camellia-Court Ottoman With Storage by Benchcraft may be available at Missouri Furniture in the Camdenton, Columbia, Jefferson City, St. James, Sedalia, Ozark, Kirksville, Washington and Camdenton areas. Please contact us to check availability.
Please note that the finish or fabric of this product in-store may be different than the photo currently pictured. Please contact your local store to confirm product pricing, availability, finish and fabric colors and promotional dates.
Type Storage
Collection Camellia-Court
Features Storage, Upholstered
Dimensions
| Overall Dimensions | |
| Overall Width | 40.00" |
| Overall Depth | 40.00" |
| Overall Height | 21.00" |
| Package Dimensions | |
| Package Width | 44.00" |
| Package Depth | 44.00" |
| Package Height | 18.00" |
Specifications
| SKU & Model | |
| SKU | 6820711 |
| UPC | 024052965292 |
| Weight | |
| Weight | 116.00lbs |
Return Policy
Reviews
